top of page

Koordynator ds. szkoleń

miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:

•    koordynacja szkoleń, kursów i warsztatów

•    aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych

•    utrzymanie bardzo dobrych relacji z klientami

•    organizacja prezentacji produktów szkoleniowych

•    realizacja celów sprzedażowych

•    prowadzenie rozmów handlowych

•    budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

•    wykształcenie min średnie

•    predyspozycje sprzedażowe, komunikatywność, pewność siebie

•    umiejętność pracy zespołowej,

•    kreatywność i determinacja w działaniu,

•    dynamizm i zaangażowanie w powierzone działania,

•    wysoka kultura osobista,

•    zainteresowanie wizażem, stylizacją, modą

•    prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•    prace w silnie rozwijającej się firmie, w ambitnym zespole

•    szeroki pakiet bezpłatnych szkoleń startowych

•    możliwość awansu

•    zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego

•    elastyczne godziny pracy
     (możliwość pogodzenia obowiązków z nauką / inną pracą)

•    atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
     plus bonusy i premie za wyniki sprzedażowe

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem i list motywacyjny.

Kandydaci zainteresowani niniejszym ogłoszeniem zobowiązani są umieścić w dokumentach aplikacyjnych następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (dz. U. Nr 133, poz. 883)”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje proszę składać:

Poszukujemy osób na stanowisko:

bottom of page